Ал Пачино на романтична вечера со 54 години помладата партнерка (ФОТО)


Холивудскиот актер Ал Пачино ужива во љубовта со пет децении помладата партнерка.

Ал Пачино е снимен за време на романтичен состанок со неговата 54 години помлада девојка, ТВ продуцентката Нур Алфалах.

Познатиот актер наскоро полни 83 години, додека неговата партнерка има 28 години.

На парот не му пречеа папараците кои ги фотографираа додека излегуваа од ресторан во Лос Анџелес.

Актерот и продуцентката се во врска две години, а првпат беа видени заедно во април минатата година.

Последната врска на младата продуцентка, за која многу се зборуваше во јавноста, заврши во 2017 година, а беше со Мик Џегер.

Претходно медиумите ја поврзуваа и со Клинт Иствуд.

ТОП ВЕСТИ

ДУИ утре одбележува 21 годишнина од своето постоење

Демократската унија за интеграција (ДУИ)  утре на 5 јуни по повод 21-годишнината од своето постоење со свечен коктел во хотелот " Александар палас" во...

Славната пејачка се обрати кон хејтерите: „Јас сум во мојата дебела фаза, па што?“

Музичарката со албанско потекло Бебе Реџа сподели фотографија од нејзиниот стомак на Твитер откако видела како луѓето го бараат нејзиното име со зборот „дебела“...

Директорот на Nvidia: Секој може да програмира со помош на вештачка интелигенција

Вештачката интелигенција значи дека секој сега може да биде компјутерски програмер бидејќи сè што треба да направи е да „разговара со компјутерот“, изјави денеска...

Зеленски: Најмалку 500 украински деца загинаа во војната

Украинскиот претседател Володимир Зеленски денеска изјави дека најмалку 500 украински деца биле убиени во војната на Русија против неговата земја. Тој го изјави ова...