Девојката на Канје Вест дојде на ревија во необична креација, раперот си го покри лицето


КАНЈЕ ВЕСТ и неговата девојка Бјанка Ценсори не престануваат да ја изненадуваат јавноста.

По неодамнешните скандали во Италија, нивните фотографии направени на модната недела во Лондон се проширија на интернет. Бјанка пристигна во плетено боди, а на главата имаше голема бела перика со реси, кои и ги покриваа очите.

Канје дошол облечен во црно и ставил маица преку глава.

Инаку, поради неколкуте изданија во кои Бјанка неодамна се појави во Италија, Италијанците ја пријавиле во полиција.

Бјанка шеташе без градник во тесен проѕирен костим, а во некои моменти ги покривала голите брадавици со црна чанта која ја носела по телото.

ТОП ВЕСТИ

Петровска – Грам: Враќање на политичкиот дијалог меѓу Белград и Приштина за да се спречи натамошна ескалација

„Инцидентот и тоа што се случува таму нема директно влијание и од информациите со кои досега располагаме и кои ги разменуваме не влијае на...

(Видео) Сондата со примерок од опасниот астероид стигна на Земјата

Сондата со примерок од астероидот Бену слета на Земјата во неделата. Научниците на НАСА се надеваат дека материјалот може подобро да објасни како настанал...

Во Дебар отворен фестивалот “Албански театар во Македонија”

Со претставата „Лет над албанскиот театар” во режија на Ерсон Зимберај, а во изведба на албанскиот театар од Куманово, синоќа  во Центарот за култура...

Два автомобили и камион се судрија на булевар Србија

Утрово на булевар Србија во правец од Драчево до Аеродром, се случила сообраќајна несреќа во која учествувале два патнички автомобили и еден камион. Патнички автомобил...

Ковачевски: Во однос на безбедносната состојба во државата, граѓаните може да се спокојни

Настаните кои се случија денес силно ги осудувам, и изразувам целосна поддршка на КФОР за сите идни активности кои се во насока на гарантирање...