Џенифер Анистон атрактивна во мини фустан и на 54 години

Mar 30, 2023

Џенифер Анистон го одржува својот изглед во одлична форма. 54-годишната филмска ѕвезда мамеше воздишки во мини фустан од Версаче на премиерата на вториот дел од „Murder Mystery“.

Славната актерка позираше со колегата Адам Сендлер, со кого ги имаат главните улоги.

Филмскиот настан се одржа во „Regency Village Theatre“ во Лос Анџелес, а Адам носеше лежерна спортска комбинација.

 

 

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ