PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Ким Кардашијан позираше во оскуден костим за капење, ФОТОГРАФИИТЕ без фотошоп и филтери

Mar 29, 2023

[ad_1]

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Ким Кардашијан во петокот беше фотографирана на една од прекрасните плажи на Малибу во розе бикини, веројатно за да сними кампања за сопствената брзорастечка колекција на костими за капење Skims, пишува Page Six.

Основачот на Skims позираше на плажа во тесен топ со патент кој наликува на костим за сурфање. Таа го откопча гореспоменатиот горен дел на средината на снимањето за да ги покаже своите облини, додека светло розевиот и оскуден долен дел од костимот за капење го откри нејзиниот познат задник.

Додека споменатиот костим за капење се уште не е пристигнат на веб-страницата, односно продавницата на Skims, на интернет кон крајот на февруари се појави избор од слични неонски костими за капење.

Сепак, некои корисници на Редит се посомневаа дека Ким нешто крие и ја обвинија ријалити ѕвездата дека „исценирала и монтирала навидум спонтани снимки“.

„Ова изгледа исценирано и монтирано. Ве молам, не ми кажувајте дека паѓате на ова“, гласи еден коментар на фотографиите.

Сепак, некои тврдат дека фотографиите изгледаат сосема природно, нагласувајќи дека Ким изгледа „прекрасно“ и дека е убаво да се види популарната 42-годишна жена во нејзиното „природно издание“.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 940x400

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ