Клои Кардашијан со новите фотографии потврди дека изгледа подобро од кога било (ФОТО)


Клои Кардашијан беше забележана како ужива на плажа само еден ден откако беше објавена веста дека го чека своето второ дете со поранешното момче Тристан Томпсон.

Имено, парот решил да добие дете преку сурогат мајка која останала бремена еден месец пред да биде откриено дека Тристан има уште едно дете кое тој не го признава.

Денеска дознаваме дека Клои очекува нејзината сурогат мајка да роди момче, а со тоа нејзиното мало семејство ќе биде комплетно, со оглед на тоа што со Тристан веќе ја има ќерката Тру (4).

Многумина ја критикуваа дека му ја простува прељубата на Тристан и секој пат го дочекува со раширени раце, но таа очигледно има своја цел. Се шпекулираше дека сака да ги има сите деца со ист маж, а тоа еднаш го кажа и самата во реалното шоу на Кардашијан.

За да го надмине пеколот на прељубата, Клои започнала програма за слабеење која вклучувала диета и вежбање. За кратко време го доведе своето тело до совршенство, а потоа со оперативни методи го промени и ликот. Иако многумина велат дека оперирала се што може да се оперира, Клои признава само дека го оперирала носот.

ТОП ВЕСТИ

Во Драч запленети непријавени над 250 илјади евра

Албанската полиција во пристанишниот град Драч запленила 251.295 евра и поголема количина медикаменти, кои не биле пријавени според важечките албански закони. – Тоа во рамки...

Софи Тарнер и Џо Џонас нема да се разведат мирно, претстои грда борба

87 Се чини дека ситуацијата околу разводот на Џо Џонас и Софи Тарнер ќе се вжешти, а упатени извори тврдат дека ова е само...

Бочварски: Примената на Еврокодовите во градежништвото ќе ја зголеми конкурентноста на домашните компании во Европа 

Министерот Благој Бочварски денеска се обрати на конференцијата посветена на Еврокодовите – нови стандарди за проектирање и градење на сите видови на градежни конструкции....

Груби: Над 2.000 вработувања во Кичево, Тетово, Струга, Гостивар, Битола… АПЛИЦИРАЈТЕ!

Првиот потпретседател на Владата и министер за политички систем и односи меѓу заедниците, Артан Груби на својата официјална Фејсбук страница објави дека Саемот за...

ПОТВРДЕНО: Леонардо ди Каприо во врска со 23 години помлада манекенка

88 Познатиот актер официјално е во врска со 23 години помладата манекенка Виторија Черети, потврди извор близок на парот. Двојката е видена низ САД и...