„Немам силикони на градите“: Милица Павловиќ позираше топлес (ФОТО)


Пејачката Милица Павловиќ позираше топлес и наведе дека не ѝ паѓа на памет да вградува силиконски импланти.

Атрактивната пејачка тврди дека се е природно на нејзиното тело и дека е целосно задоволна од својот изглед.

– Никој не ми верува кога велам дека немам силикони на градите. Луѓето мислат дека лажам, но јас навистина немам! – вели таа и додава дека нема намера никогаш да оди под нож:

– Немам ништо против естетски зафати, ниту против девојки на кои им се допаѓа тоа. Сепак, засега не размислувам за тоа и се трудам да го задржам природниот изглед. Имам среќа што на мојот изглед сè уште не влијае стресот и тоа што останувам будна до доцна на работа, работам навечер, пеам во загушливи простории…

Милица вели дека се може да се покрие со добра шминка:

– Мојот шминкер се грижи за сите минимални несовршености на моето лице. Сепак, најважно е да се сакате себеси и своите несовршености. Имам и денови кога не ми се допаѓа како изгледам, но тоа се фази кои брзо минуваат.

ТОП ВЕСТИ

Винската визија на Отворен Балкан на најголемиот светски саем за вино во Верона заедно со Ковачевски, Вучиќ и Рама

– Саемот за вино „Винска визија на Отворен Балкан“ ќе биде претставен на најголемиот светски саем за вино Винитали во Верона од 2 до...

Полицијата ги пронајде двете исчезнати малолетнички Аниса и Мелиса

МВР велат дека по документирање на случајот, двете малолетнички ќе ги предадат на нивните родители Двете исчезнати девојчиња, 12-годишната Аниса и 15-годишната Мелиса, попладнево се...

Серија моќни торнада ги погодија САД: Тројца загинати. Срушен покрив на театар (ВИДЕО)

Најмалку две лица загинаа, а десетици се повредени по вчерашното торнадо во главниот град на Арканзас, Литл Рок и околината. Уште едно лице загина...

Бугарите утре по петти пат во последните две години излегуваат на гласање

Бугарите во недела излегуваат на гласање по петти пат во последните две години, длабоко поделени околу руската инвазија на Украина, земја која е традиционално...

Се очекува одлука кои видови зеленчук и овошје ќе бидат со замрзнати цени

Кои видови овошје и зеленчук ќе бидат со замрзнати цени, Владата треба да соопшти овие денови.Министерот за економија Крешник Бектеши рече дека тоа најверојатно...