Ништо не им пречи: Страсни бакнежи на Џенифер и Бен пред нејзиниот син Макс (ФОТО)


Пејачката и актерка Џенифер Лопез неодамна беше запросена од старата љубов, актерот Бен Афлек, а овој вљубен пар е под будното око на јавноста откако ја обновија врската.

Тие двајца не ја кријат својата љубов последнава година, а често се опуштаат и во јавноста.

Имено, Џенифер, нејзиниот син Макс и вереникот Бен биле фатени во семејна идила по вечерата во мексикански ресторан во Лос Анџелес. И овој пат љубовта ја покажаа пред папараците кои тоа го забележаа.

Не им пречело тоа што таму бил нејзиниот син Макс, туку се препуштиле на страстите.

Џенифер има две деца, Афлек три и се чини дека ги вклучиле во врската.

Да потсетиме, актерот ја запроси Џенифер со дијамантски прстен во зелена боја.

ТОП ВЕСТИ

Во Драч запленети непријавени над 250 илјади евра

Албанската полиција во пристанишниот град Драч запленила 251.295 евра и поголема количина медикаменти, кои не биле пријавени според важечките албански закони. – Тоа во рамки...

Софи Тарнер и Џо Џонас нема да се разведат мирно, претстои грда борба

87 Се чини дека ситуацијата околу разводот на Џо Џонас и Софи Тарнер ќе се вжешти, а упатени извори тврдат дека ова е само...

Бочварски: Примената на Еврокодовите во градежништвото ќе ја зголеми конкурентноста на домашните компании во Европа 

Министерот Благој Бочварски денеска се обрати на конференцијата посветена на Еврокодовите – нови стандарди за проектирање и градење на сите видови на градежни конструкции....

Груби: Над 2.000 вработувања во Кичево, Тетово, Струга, Гостивар, Битола… АПЛИЦИРАЈТЕ!

Првиот потпретседател на Владата и министер за политички систем и односи меѓу заедниците, Артан Груби на својата официјална Фејсбук страница објави дека Саемот за...

ПОТВРДЕНО: Леонардо ди Каприо во врска со 23 години помлада манекенка

88 Познатиот актер официјално е во врска со 23 години помладата манекенка Виторија Черети, потврди извор близок на парот. Двојката е видена низ САД и...