Протекоа фотографии од прославата на Деп по победата против Амбер Херд (ФОТО)


Џони Деп беше снимен како седи на малата тераса од пабот The Bridge Tavern во Њукасл и пие пиво со пријателите. За тоа време, судијата во Ферфакс, Вирџинија, ја прочита пресудата на судењето на Деп и неговата поранешна сопруга.

Деп победи, соопшти дека „штотуку си го вратил животот“ и седнал на пиво со пријателите. Тој бил во друштво на музичарите Џеф Бек и Сем Фендер.

Него го фотографирала Енџи Дикинсон, исто така гостинка во пабот, а фотографијата ја објавила на својот Фејсбук профил.

Деп носел очила за сонце и капа, а кога се насобрала толпа го напуштил пабот.

ТОП ВЕСТИ

Два автомобили и камион се судрија на булевар Србија

Утрово на булевар Србија во правец од Драчево до Аеродром, се случила сообраќајна несреќа во која учествувале два патнички автомобили и еден камион. Патнички автомобил...

Ковачевски: Во однос на безбедносната состојба во државата, граѓаните може да се спокојни

Настаните кои се случија денес силно ги осудувам, и изразувам целосна поддршка на КФОР за сите идни активности кои се во насока на гарантирање...

Почина Шефот на Коза ностра, Матео Денаро, кој беше фатен во јануари по 30 години бегство

Шефот на италијанската мафија Матео Месина Денаро, кој беше фатен во јануари по три децении бегство, почина на 61 година. Денаро се лекувал од...

„ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ“: Ќе наврнат над 40 литри воден талог, Попоски ги предупредува граѓаните, еве каде е најкритично!

Метеорологот Славчо Попоски предупредува дека поројно врнежи од дожд доаѓаат во земјава. Тој истакна дека во текот на денешниот ден на многу места во Македонија...

ВИДЕО: Маж загина набоден од бик на традиционалниот фестивал во Валенсија

Еден човек им подлегнал на повредите откако бил набоден од бик за време на фестивал во источна Шпанија, соопштија денеска властите. Жртвата, која не е именувана,...