Ријана во јавност првпат по породувањето


Ријана за прв пат се појави во јавноста по породувањето и уште еднаш докажа колку е екстравагантна кога е модниот стил во прашање.

Познатата пејачка за време на бременоста предизвика бура во јавноста и поделени мислења. Повод за коментирање беше нејзиното облекување, за кое многумина сметаа дека е непримерно за трудница.

Ријана сега за прв пат по породувањето се појави на фестивалот Wireless во Лондон и уште еднаш докажа дека секогаш ќе предизвикува коментари за нејзиниот моден вкус.

ФОТО: PROFIMEDIA

ТОП ВЕСТИ

Samsung SmartThings ги поврзува луѓето со најважните работи < Опсервер

Скопје, С. Македонија – 31 август 2023 година – Samsung Electronics Co., Ltd денеска ги прикажа своите најнови иновации за поврзан дом. За...

Apple ќе го претстави новиот iPhone на 12 септември < Опсервер

На 12 септември Apple ќе претстави нови производи, вклучувајќи ја новата телефонска линија iPhone 15 и паметните часовници од следната генерација. <!-- <!-- <!-- ...

Специјална соработка за паметниот проектор „The Freestyle“ < Опсервер

Samsung Electronics во соработка со светски познатата корејска група BTS најавија премиера на краток филм во кој SUGA (член на групата), како амбасадор...