Стриптизерка ги продава гаќите на принцот Хари: Ми ги подари по луда ноќ во Лас Вегас!

Кери Рајчерт, поранешна стриптизерка од Лас Вегас, реши да заработи од сеќавањата на нејзината бурна средба со принцот Хари, која се случила во август 2012 година.

Таа се присетила на вечерта со него, кога го бакнала тогаш 27-годишниот член на кралското семејство.

– Младиот Хари беше „прилично отворен“ кога се бакнувавме – рекла таа.

– Беше обично, пијано плеткање. Немаше ништо романтично во тоа, само забава – рекла таа, а потоа додала:

„Алкохолот влијаеше врз него. Бев таму 15 до 20 минути“.

ТОП ВЕСТИ

Сити спреми нов договор, Халанд најплатен во Премиер лигата

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=i4EBkAwsqrIЕрлинг Халад во својата прва сезона во дресот на...

Најневеројатен шверц на луѓе, на српските цариници не им се верувало дека е можно

Неверојатна сцена синоќа доживеале цариниците во Градина. Имено тие ја отвориле хаубата на еден автомобил и внатре виделе жена скриена меѓу моторот и ладилникот...

Почнува летното сметање на времето

Стрелките на часовникот ноќеска во два часот ќе покажуваат три часот. Со промената на сметањето на времето почнува летното сметање на времето и ќе...

Груби: Не сметам, знам дека има пратеници од ВМРО-ДПМНЕ кои би ги поддржале уставните измени 

Одговарајќи на новинарско прашање во врска со изјавите шшто доаѓаат од ВМРО-ДПМНЕ дека на власта и недостигаат 10 пратеници за усвојување на уставните измени,...

Ал Пачино на романтична вечера со 54 години помладата партнерка (ФОТО)

Холивудскиот актер Ал Пачино ужива во љубовта со пет децении помладата партнерка. Ал Пачино е снимен за време на романтичен состанок со неговата 54...