PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Вотфорд-Челси во прекин по медицинска интервенција на трибините

Dec 2, 2021

[ad_1]

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Мечот од Премиерлигата помеѓу Вотфорд и Челси беше прекинат во 14. минута при резултат 0:0 откако еден фан на Вотфорд доби срцев напад и судијата Дејвид Кут по разговор со капитените на двата клуба реши да се направи паузаз на „Викариџ роуд“.

Не се знае колку ќе трае паузата.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 940x400

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ